ساخت کاردستی و اسباب بازی با وسایل دور ریختنی

- Advertisement -

بدون دیدن اسباب بازی های متعددی که روشن می شوند ، کلاهبرداری می کنند یا موسیقی پخش می کنند ، نمی توانید از راهرو اسباب بازی پایین بروید. به نظر می رسد این اسباب بازی های عصر دیجیتال جدیدترین و بهترین اسباب بازی ها برای کودکان هستند. با این حال ، ممکن است در واقع اینطور نباشد. مشکلی که در این گونه اسباب بازی ها وجود دارد این است که ممکن است در انجام کاری تبحر داشته باشند اما این تنها کاری است که می توانند انجام دهند!

به عنوان مثال ، یک تلفن همراه اسباب بازی با دکمه هایی که پاسخ می دهد می تواند یک روش سرگرم کننده برای کودک شما باشد که تظاهر می کند با تلفن خود صحبت می کند ، اما عملکرد آن بسیار تخصصی است که توانایی کودک را در تصور استفاده های دیگر محدود می کند. در مقابل ، یک مقوا مستطیل شکل از یک جعبه قدیمی می تواند یک تلفن همراه ، یک ریموت کنترل ، یک قایق اسباب بازی یا ماشین ، تخت عروسک – حتی یک لیست خرید باشد. یک تکه مقوا بازیافتی یک ماده با باز است. مواد پایان باز تعداد بی نهایت استفاده دارند که فقط توسط تخیل کودک شما محدود می شود. با دادن مواد بازیافتی و باز برای بازی به فرزندتان ، نه تنها باعث پرورش خلاقیت و مهارت های حل مسئله او می شوید ، بلکه می توانید پس انداز کنید.

در اینجا برخی از موارد آسان برای پیدا کردن وجود دارد که می توانند به عنوان اسباب بازی استفاده شوند:

رول دستمال توالت و حوله کاغذی  – از دوربین های شکاری تا برج ها تا پین های بولینگ چیزهای زیادی وجود دارد که می توان با این استوانه های مقوایی ایجاد کرد.

جعبه ها  – همه شوخی می کنند که بچه ها جعبه را بیشتر از اسباب بازی که در آن است دوست دارند. چرا جعبه را اسباب بازی نکنید! کودکان می توانند درون جعبه ها بازی کنند ، قلعه هایی با آنها ایجاد کنند ، از آنها برای تختخواب عروسک های کودک خود و موارد دیگر استفاده کنند.

کارتن تخم مرغ  – کودکان دوست دارند وسایل را جمع کنند. یک کارتن تخم مرغ به عنوان مکان مناسب برای مرتب سازی مجموعه ای از سنگریزه ها بر اساس اندازه یا دکمه ها بر اساس رنگ عمل می کند. این می تواند یک استخر شنا برای یک عروسک کوچک یا یک سقف برای یک خانه ساخته شده از بلوک باشد. امکانات بی پایان است.

بطری های پلاستیکی  – آنها آلات موسیقی هستند. آنها بلوک های استوانه ای ، چوب بیس بال ، دارندگان گنج و سایر مواردی هستند که نمی توانیم پیش بینی کنیم.

هر روز وسایل بسیار بسیار زیادی را دور می ریزید که می تواند اسباب بازی های مناسبی برای کودک خردسال شما باشد. دفعه بعدی که در راهروی اسباب بازی قرار گرفتید و چراغ های چشمک زن و خرس های عروسکی را وسوسه کردید ، به این فکر کنید که سطل بازیافت خود را چک کنید و کالایی را معرفی کنید که توانایی آن را هرچه کودک تصور می کند باشد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.